موسسه روح الامینی چه کمکی به یک فرد شاغل و داشنجوی علاقه مند به کامپوتر می کند؟

موسسه روح الامینی یکی از نقاط قوت خود را در محتوای کاربردی آموزشی خود می داند و همیشه بر این اصل معتقد بوده است که هنر و مهارت فنی اکتسابی است و نه ذاتی.

نقطه ضعف بیشتر سایت ها و پلتفرم های آموزشی، در ناپیوسته بودن مطالب و تئوری بیان شدن آن هاست و کاربر با گذراندن آن دوره ارزش افزوده برای محیط های عملی و کاربردی کسب نمی کند.

از این رو در موسسه روح الامینی به ازای هر مهارت نقشه راه مشخص شده است و نقطه آغاز و پایان شکل گیری مهارت یک شخص، مشخص است و در ساده ترین و سریع ترین زمان ممکن این نقشه راه چیده شده است.

موسسه روح الامینی در همه مهارت ها و درس ها تمامی منابع را معرفی می کند چون اعتقاد بر این است که هیچ دانشی پنهان نیست و فقط در زمان یادگیری و نوع یادگیری تفاوت وجود دارد.

موسسه روح الامینی همیشه تلاش می کند که از جدیدترین منابع و بروز ترین مهارت ها رونمایی کند و همراهان موسسه خود را در بالاترین سطح کیفی و کمی آموزشی نگه دارد.

سید رضا روح الامینی، بنیان‌گذار موسسه، یکی از چهره‌های شناخته‌شده اکوسیستم فناوری ایران و یک کارآفرین است که تلاش کرده، مجموعه‌ای را گرد هم بیاورد که از ترکیب آموزش، مهارت و کارآفرینی، فراتر از تئوری و جزوه‌های آموزشی، یک فضای واقعی بسازد. ترکیب مهارت‌آموزی و به‌روز بودن آموزش‌ها برای بسیاری از دانشجویان این مجموعه، به یک نتیجه دلچسب ختم می‌شود: راه‌اندازی کسب‌وکار یا استخدام در بهترین کسب‌وکارهای ایران و استخدام در شرکت های معتبر خارجی

شاخه های مهارتی موسسه روح الامنی

شاخه های آموزش مهارتی

موسسه روح الامینی در شاخه های اصلی زیر فعالیت می کند.

 • نرم افزارهای تخصصی رشته کامپیوتر و فناوری اطلاعات
 • مهندس کامپیوتر موفق
 • مدیر فناوری موفق
 • راه اندازی استارت آپ
 • مهاجرت موفق مهندس کامپیوتر

مراحل ثبت نام درموسسه روح الامینی

مراحل استفاده از دوره های موسسه

 1. ثبت نام در موسسه
 2. عضویت در باشگاه روح الامینی
 3. انتخاب دوره ها و مهارت ها
 4. گذراندن مهارت ها
 5. دریافت گواهینامه
 6. ورود به بازار کار و اشتغال

نحوه تعامل و همکاری شما با موسسه بسیار مهم است:

ما همواره دنبال افرادی هستیم که بسیار فعال و دارای برنامه و هدف هستند زیرا بالای 90 درصد هنرجویان ما در پروژه های کاری فعال معرفی و وارد می شوند و بنابراین هدف ما مدرک گرایی نیست بلکه یادگیری مهارت و هنر، جهت کسب درآمد و موفقیت در حوزه تخصصی انتخابی هر شخص است.

در حال حاضر دوره های موجود در مجموعه، حاصل 15 سال تجربه و کار عملی در کنار تحصیل آکادمیک است که باعث شده تا نیاز بازار کار شناسایی شود و این مهارت ها آماده ارائه گردد.

نحوه آموزش روح الامینی

نحوه آموزش موسسه روح الامینی

 • دوره های آنلاین
 • پکیج های ارسالی
 • سمینارهای دوره ای
 • کارگاه های کوتاه مدت